باربری و اتوبار وصفنارد

باربری و اتوبار کاج بار شعبه وصفنارد

باربری وصفنارد | اتوبار وصفنارد | باربری ارزان

باربری وصفنارد به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام سال آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای همشهریان تهرانی می باشد . اصول کاری باربری وصفنارد به این صورت است که به صورت شبانه روزی ودر تمامی ایام سال حتی در روز های تعطیل نیز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

باربری و اتوبار وصفنارد دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد. باربری و اتوبار وصفنارد برای ارائه خدمات قوانین اتحادیه را در نظر می گیرد. هزینه باربری با توجه به نرخ مصوب در اتحادیه در نظر گرفته می شود.

باربری وصفنارد با توجه به ضوابط کاری تمامی بارها و اثاثیه هایی که قصد حمل و جابجایی آنها را دارد را به صورت رایگان بیمه می کند . باربری وصفنارد برای جلوگیری از خسارت های احتمالی اثاثیه و بارهای شما را بیمه می نمایند ، تا در صورت وارد آمدن خسارت شما عزیزان متحمل ضرر نشده و خسارت خود را از بیمه بگیرید . 

باربری وصفنارد دارای وسایل نقلیه متفاوتی می باشد که با توجه به حجم بار شما وسیله مورد احتیاجتان را برایتان فراهم می کند. باربری و اتوبار وصفنارد همراه همیشگی شما

باربری وصفنارد به شما توصیه می کند برای جابه جایی بارهای کم خود از وانت تلفنی وصفنارد استفاده کنید. با استفاه از وانت تلفنی وصفنارد می توایند بارهای اندک خود را با هزینه کمتری جابه جا کنید.

یکی از مواردی که در بعد از بار زدن و جابه جایی لوازم و اثاثیه اهمیت دارد خدمات تخلیه بار است. در هنگامی که حمل و نقل به شهرستان است به دلیل خستگی راه و جابه جایی شما به کسی نیاز دارید تا بارها را برای شما تخلیه کند. باربری و اتوبار وصفنارد خدمات باربری و چینش لوازم را در محل جدید برای شما انجام می دهد و شما می توانید با خیالی آسوده منتظر بمانید تا کارکنان این باربری د رکوتاه ترین زمان ممکن کار تخلیه بار را برای شما انجام دهند.

باربری و اتوبار وصفنارد به شما توصیه می کند در روزهای نزدیک به جابجایی از خرید مواد غذایی به مقدار زیاد خودداری کنید. در صورتی که ناگزیر به خرید شدید به کارکنان این باربری اطلاع دهید تا از جعبه های مخصوص مواد غذایی استفاده کنند. این جعبه ها از فاسد شدن مواد جلوگیری می کنند. باربری و اتوبار وصفنارد

شماره تماس باربری وصفنارد : 88584613

 

باربری ارزان
باربری و اتوبار وصفنارد

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید هفته
هفته پیش
بازدید این ماه
ماه پیش
کل بازدید ها
290
626
4313
4313
10001
17724
138553
پیش بینی امروز
720

 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اتو بار کاج است.